2024. április 18, csütörtök - Andrea

Hírek

Nézők előtt rendezik a foci Eb-mérkőzéseit, Budapest célja a telt ház
2021. Április 10. 06:00, szombat | Belföld

Ez idei Európa-bajnokság mérkőzéseit nézők előtt rendezik meg - jelentette be az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA).

Elhalasztották a budapesti vizes Európa-bajnokságot
2020. Március 20. 17:07, péntek | Sport

A vizes sportokat tömörítő európai szövetség (LEN) elhalasztotta a budapesti kontinensviadalt.

Kihirdette az M4 Sport keretét Marco Rossi
2020. Március 04. 10:52, szerda | Sport

Száz nappal a labdarúgó Európa-bajnokság előtt bejelentette közvetítői csapatát az M4 Sport csatorna.

Gálamérkőzésen lett csoportelső férfi vízilabda válogatottunk
2020. Január 19. 09:45, vasárnap | Sport

A házigazda magyar válogatott 26-0-ra legyőzte a máltai csapatot,

Bónuszponttal nyerte az Eb-meccset a magyar rögbiválogatott a budapesti stadionavatón
2019. Október 13. 05:00, vasárnap | Sport

A magyar rögbiválogatott 38-13-ra legyőzte Lettország csapatát az Európai Nemzetek Kupája-sorozat első konferencia északi csoportjának budapesti mérkőzésén szombaton.

Magyar siker a Guppi Díszhaltenyésztők Európa-bajnokságán
2019. Október 09. 07:19, szerda | Belföld

Magyar tenyésztő, Medveczki Krisztián nyerte a Guppi Díszhaltenyésztők Európa-bajnokságának spear tail kategóriáját.

Magyarországon tartják a guppi díszhalak Európa-bajnokságát
2019. Szeptember 14. 15:01, szombat | Belföld

Magyarországon tartják a guppi díszhal tenyésztők Európa bajnokságát és kiállítását október 3-6. között, a Pilisben megrendezendő nemzetközi versenyre szeptember 22-éig még lehet jelentkezni

EURO-2020 - Három hét alatt több mint 14 millió jegyet igényeltek
2019. Július 10. 07:15, szerda | Külföld

Három hét alatt rekordot jelentő több mint 14 millió jegyigénylés érkezett az európai szövetséghez (UEFA) a jövő nyári labdarúgó Európa-bajnokságra.

EURO-2020 - Több mint négy és félmillió jegyigénylés
2019. Június 22. 18:04, szombat | Külföld

Egy hét alatt több mint 4,5 millió jegyigénylés érkezett a jövő nyári labdarúgó Európa-bajnokságra.

EURO-2020 - Szerdán kezdődik a jegyigénylés
2019. Június 11. 13:45, kedd | Sport

Egy évvel a rajt előtt, szerdán kezdődik a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság egy hónapig tartó első jegyigénylési szakasza.

Megvan válogatottunk Eb-selejtezős csoportja
2018. December 02. 18:18, vasárnap | Sport

A magyar labdarúgó-válogatott a világbajnoki ezüstérmes Horvátország, valamint Wales, Szlovákia és Azerbajdzsán csapatával szerepel majd egy csoportban a 2020-as Európa-bajnokság selejtezősorozatában.

A negyedik kalapból várhatja az Eb-selejtező sorsolását a magyar válogatott
2018. November 21. 12:09, szerda | Sport

A magyar labdarúgó-válogatott a C osztály harmadik legjobb csoportmásodikjaként fejezte be az első alkalommal kiírt Nemzetek ligája csoportküzdelmeit,