Hírek
2019. Június 22. 18:04, szombat |
Külföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
EURO-2020 - Több mint négy és félmillió jegyigénylés

Egy hét alatt több mint 4,5 millió jegyigénylés érkezett a jövő nyári labdarúgó Európa-bajnokságra.
Az európai szövetség (UEFA) honlapjának közlése szerint a múlt szerdán megkezdődött regisztrációs időszak óta 190 országból érkezett belépővásárlási igény.
Az Európa 12 városában - közte Budapesten - megrendezésre kerülő torna mérkőzéseit Angliából, Németországból, Oroszországból, Magyarországról, Hollandiából és Dániából szeretnék a legtöbben a helyszínen megtekinteni.
A legfőbb igény a londoni Wembley Stadionban megrendezésre kerülő döntőre érkezett.
A tornára összesen hárommillió belépőt értékesítenek, az első igénylési időszak július 12-én zárul, az első sorsolást a jegytulajdonosokról július végén tartják.
A 24 csapatos tornát június 12. és július 12. között rendezik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 09. 07:42, csütörtök | Külföld
Andrej Babis: az ANO kormánya a jövőben állami pénzből nem szállít fegyvereket Ukrajnának
Amennyiben az Elégedetlen Polgárok Akciója (ANO) tagja lesz a jövőbeni kormánynak, Csehország az állami költségvetésből már nem ad pénzt Ukrajnának fegyverekre
2025. Október 05. 09:20, vasárnap | Külföld
Cseh választások - Andrej Babis egypárti kormány létrehozására készül
2025. Október 03. 07:02, péntek | Külföld
Vlagyimir Putyin: Oroszország meggyőző választ fog adni Európa militarizálódására
Oroszország válasza Európa militarizálódására nagyon meggyőző lesz - jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök csütörtökön Szocsiban, a Valdaj nemzetközi vitaklub tanácskozásán.
2025. Október 03. 07:02, péntek | Külföld
Scotland Yard: terrorcselekmény volt a manchesteri zsinagógánál elkövetett támadás
Terrorcselekménynek nyilvánította a rendőrség a manchesteri zsinagógánál csütörtökön, jóm-kipúr napján elkövetett késeléses és gázolásos támadást, amelyben ketten meghaltak, többen súlyosan megsérültek.