2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek

Kettős győzelemmel kijutott az Eb-re Magyarország
2015. November 16. 07:28, hétfő | Sport

A magyar labdarúgó-válogatott 44 év után szerepelhet ismét Európa-bajnokságon: a csütörtöki, 1-0-ás idegenbeli sikert követően vasárnap hazai pályán 2-1-re múlta felül Norvégiát pótselejtezőn,

Eb-pótselejtező - Storcknál az elsődleges cél a gólszerzés
2015. November 15. 06:00, vasárnap | Sport

Az elsődleges feladatnak a gólszerzést tűzte ki a norvégok elleni Európa-bajnoki pótselejtező vasárnapi visszavágóján Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.

A magyar női válogatott nyerte a strandkézilabda Eb-t
2015. Július 06. 07:16, hétfő | Sport

A címvédő magyar női válogatott megnyerte a spanyolországi Lloret de Marban rendezett strandkézilabda Európa-bajnokságot, melynek vasárnapi fináléjában Norvégia legjobbjait győzte le.

Szenzációs siker a magyar tollaslabda sportban
2014. Október 28. 10:19, kedd | Sport

Egyedülálló sikert ért el két magyar tollaslabdázó a portugáliai Caldas da Rainha-ban 2014. szeptember 21-27 között a több mint 800 versenyző indulásával megrendezett Senior Tollaslabda Európa Bajnokságon.

Vízilabda Eb - Kemény Dénes: kivételes pólóünnep volt
2014. Július 28. 16:00, hétfő | Sport

Kemény Dénes értékelése szerint két héten át tartó kivételes és folyamatos pólóünnepnek bizonyult a budapesti vízilabda Európa-bajnokság.

Vízilabda Eb - Két érem mellett a gólkirálynői és a legjobb férfijátékos-díj a magyaroké
2014. Július 28. 12:04, hétfő | Sport

Mindkét magyar válogatott éremmel fejezte be szereplését a vasárnap zárult budapesti vízilabda Európa-bajnokságon, s egyéni sikerek is jutottak a magyaroknak

Vízilabda Eb: ezüstérmes a férfi válogatottunk, magabiztos szerb címvédés
2014. Július 27. 21:55, vasárnap | Sport

A magyar férfi vízilabda-válogatott ezüstérmesként zárta a budapesti Európa-bajnokságot, miután a vasárnapi döntőben 12-7-re kikapott a címvédő szerb csapattól.

Vízilabda Eb - Spanyolország az Európa-bajnok a nőknél
2014. Július 26. 19:50, szombat | Sport

Spanyolország válogatottja szerezte meg az elsőséget a nőknél a budapesti vízilabda Európa-bajnokságon, miután a szombat esti döntőben legyőzte Hollandia csapatát.

Vízilabda Eb - kikaptak a lányok - az olaszok ellen jöhet a bronzmeccs
2014. Július 25. 07:23, péntek | Sport

A magyar női válogatott egy góllal kikapott a spanyoloktól a budapesti vízilabda Európa-bajnokság csütörtöki elődöntőjében, így szombaton a bronzéremért játszhat.

Vízilabda: a horvátokat is legyőztük - százszázalékos csapatunk
2014. Július 22. 07:08, kedd | Sport

A magyar férfiválogatott egy góllal legyőzte a horvátok nemzeti csapatát a budapesti vízilabda Európa-bajnokság férfitornájának utolsó csoportfordulójában, a hétfői program zárómérkőzésén.

Szakmunkás Európa-bajnokságot rendezhet Magyarország
2014. Május 14. 15:18, szerda | Belföld

Magyarország rendezheti 2018-ban a fiatal szakemberek európai bajnokságát, az EuroSkills versenyt.

2012. Február 16. 14:06, csütörtök | Sport

Európa-bajnokságot rendez Debrecen

Debrecen rendezi az idei úszó Európa-bajnokságot Antwerpen helyett – tájékoztatta Gyárfás Tamás, a LEN alelnöke, a Magyar Úszószövetség elnöke az MTI-t csütörtökön.