2011. November 02. 07:45, szerda | Sport

Polgár Judit ötvenedszer is az élen

Polgár Judit ötvenedik alkalommal áll a Nemzetközi Sakkszövetség (FIDE) világranglistájának élén. Ilyen hosszú ideig még senki sem vezette a világranglistát sem a nőknél, sem a férfiaknál.

2011. November 01. 07:45, kedd | Sport

Az újonc Kvitová nyerte meg a vb-t

Petra Kvitová nyerte meg a női teniszezők év végi, Isztambulban megrendezett világbajnokságát, miután a döntőben 7:5, 4:6, 6:3-ra legyőzte Viktorija Azarenkát. A cseh játékos így feljött a világranglista második helyére.

2011. Október 28. 14:41, péntek | Sport

Erdei igent mondott a Showtime-nak

Erdei Zsolt korábbi félnehéz- és cirkálósúlyú profi ökölvívó-világbajnok elfogadta a Showtime televízió által kínált lehetőséget, és igent mondott egy Tavoris Cloud elleni, december 31-i IBF-világbajnoki címmérkőzésre.

2011. Október 27. 07:41, csütörtök | Sport

Rally - elvették a magyar páros jól megérdemelt pontjait

A Synergon Turán Motorsport csapatának idei eredményeit törölte a Nemzetközi Automobil Szövetség.

2011. Október 26. 14:41, szerda | Sport

Csütörtökön vesznek végső búcsút Marco Simoncellitől

Csütörtökön a család lakhelyén zárt körben temetik el Marco Simoncellit. Csapata lemondta a részvételt a gyorsaságimotoros-vb utolsó futamán.

2011. Október 25. 14:41, kedd | Sport

Magyar öttusázók harcolnak a bajnokok bajnoka címért

A hétvégén Cataniában gyűlik össze a nemzetközi öttusaélmezőny: a szombat-vasárnapi versenyen a bajnokok bajnoka címért küzd meg a sportág 18 női és 18 férfi képviselője.

2011. Október 24. 07:45, hétfő | Sport

Ligety verhetetlen volt

Pályafutása kilencedik Vk-sikerét aratva az amerikai Ted Ligety végzett az élen két futam alapján óriás-műlesiklásban a vasárnapi, ausztriai Világkupa-viadalon.

2011. Október 20. 07:41, csütörtök | Sport

Del Piero leveszi a zebrák mezét

Távozik a Juventustól Alessandro Del Piero.

2011. Október 19. 14:41, szerda | Sport

Ezüstérmes lett Krajcsák Márk

Krajcsák Márk ezüstérmes lett az ottawai Goodlife Open 2011 elnevezésű fallabdaversenyen.

2011. Október 17. 07:41, hétfő | Sport

Így nyert Vettel

A Red Bull világbajnok pilótája, Sebastian Vettel nyerte a Formula–1-es Dél-koreai Nagydíjat a McLarenes Lewis Hamilton, és a szintén Red Bullos Mark Webber előtt.

2011. Október 16. 14:41, vasárnap | Sport

Lorenzo „túlmelegítette magát”, Stoner a világbajnok

Casey Stoner nyerte meg a gyorsaságimotoros-világbajnokság Ausztrál Nagydíját, és ezzel két futammal a vége előtt behozhatatlan előnyre tett szert a világbajnoki pontversenyben.

2011. Október 15. 14:41, szombat | Sport

Berki: a világbajnoki cím már zsebben és talán a kvóta is

A tokiói olimpiai kvalifikációs torna-világbajnokságon Berki Krisztián lólengésben megvédte a világbajnoki címét, míg Hidvégi Vid a 4. helyen végzett.