2024. április 18, csütörtök - Andrea

Hírek

2012. Március 14. 07:19, szerda | Sport

Elrajtolt egy más világ felé

Nguyen Anasztázia az isztambuli fedett pályás világbajnokságon belekóstolt a felnőtt mezőnybe, illetve a nagy világversenyek légkörébe.

2012. Március 12. 07:19, hétfő | Sport

Michelisz a 7. körig állt az élen, de jött a galamb

Michelisz Norbert a nyolcadik helyen zárta a túraautó-világbajnokság idénynyitó versenyének második futamát.

2012. Március 07. 14:19, szerda | Sport

Szakkommentátor lesz a pilóta

Az angol BBC tévécsatornánál vállalt szakkommentátori szerepkört Jaime Alguersuari, aki tavaly még a Forma-1-es Toro Rosso istálló pilótája volt.

2012. Március 01. 14:19, csütörtök | Sport

A világbajnoki pontokért megy a magyar ralis

Március 8. és 11. között rendezik meg a rali-világbajnokság harmadik versenyét, amelyen az ifj. Érdi Tibor, Táborszki Attila kettős is szerencsét próbál egy Mitsubishi Lancer EVO 10-es versenyautóval.

2011. December 21. 16:12, szerda | Sport

Végleges a vb-selejtezők menetrendje

A magyar válogatott Andorra ellen kezdi meg 2014-es vb-selejtezőit, a törökökkel, a románokkal és a hollandokkal is itthon kezdünk.

2011. December 12. 07:37, hétfő | Sport

Elszálltak a magyar esélyek - kiesett Montenegró

Vasárnap négy nyolcaddöntős mérkőzéssel folytatódott a XX. Női Kézilabda Világbajnokság Brazíliában.

2011. December 06. 08:07, kedd | Sport

Bízhatunk a 2017-es vb-aranyban?

A németek megpályázzák a 2017-es női kézilabda-világbajnokság rendezési jogát.

2011. November 22. 15:04, kedd | Sport

Magyar sikerek az öttusa VB-n

A Kovács Sarolta, Demeter Bence kettős nyerte a vegyes váltók versenyét a junior öttusázók Buenos Aires-i világbajnokságán.

2011. Október 23. 07:41, vasárnap | Sport

Három magyar arany szombatra

A nyitónapi egy elsőség után szombaton három aranyérmet gyűjtöttek a magyarok a Szingapúrban zajló kajak-kenu maratoni világbajnokságon.

2011. Október 21. 07:45, péntek | Sport

Magyar sikerek a bűvös-kocka vb-n

Több számban is első helyezést értek el a magyar csapat tagjai a VI. Rubik Világbajnokságon, amelyet Bangkokban rendeztek a hét végén.

2011. Október 09. 07:41, vasárnap | Sport

Huszadik lett női csapatunk, lólengésben Berki Krisztián indul

A magyar női csapat huszadik helyen végzett a tokiói olimpiai kvalifikációs torna-világbajnokság szombati versenynapján.

2011. Október 05. 14:45, szerda | Sport

Így szerzett olimpiai kvótát Varga Miklós

Negyeddöntőbe jutott a bakui ökölvívó-világbajnokságon Varga Miklós, ezzel olimpiai kvótát szerzett.