2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek

Paralimpia 2016 - Ezüstérmes a kajakozó Suba Róbert
2016. Szeptember 15. 15:30, csütörtök | Sport

Suba Róbert ezüstérmet szerzett a parakajakosok KL1-es kategóriájának csütörtöki döntőjében a paralimpián. A többi magyar közül Varga Katalin (KL2) ötödik, Váczi Anita (KL1) hatodik, Rozbora András (KL2) hetedik lett.

Paralimpia 2016 - Magyar érmesek
2016. Szeptember 15. 07:24, csütörtök | Sport

A riói nyári paralimpia magyar érmesei:

Paralimpia 2016 - Krajnyák Zsuzsanna bronzérmes tőrben
2016. Szeptember 15. 07:22, csütörtök | Sport

Krajnyák Zsuzsanna bronzérmet nyert a kerekesszékes vívók A sérültségi kategóriájának tőr egyéni versenyében a riói paralimpia szerdai napján.

Paralimpia 2016 - Osváth Richárd ezüstérmes tőrben

Osváth Richárd ezüstérmet szerzett a kerekesszékes vívók A sérültségi kategóriájának tőr egyéni versenyében a riói paralimpia szerdai versenynapján.

Paralimpia 2016 - Négy ezüst- és négy magyar bronzérem a félidőben
2016. Szeptember 14. 09:51, szerda | Sport

Nyolc éremnél - négy-négy ezüstnél, illetve bronznál - tart a magyar csapat a riói paralimpia félidejében.

Paralimpia 2016 - Bronzérmes az asztaliteniszező Pálos Péter
2016. Szeptember 13. 07:28, kedd | Sport

Az asztaliteniszező Pálos Péter (S11) bronzérmet szerzett a riói paralimpia hétfői versenynapján.

Paralimpia 2016 - Osváth Richárd ezüstérmes kardban
2016. Szeptember 13. 07:26, kedd | Sport

Osváth Richárd ezüstérmet szerzett a kerekesszékes vívók A sérültségi kategóriájának kard egyéni versenyében a riói paralimpia hétfői versenynapján.

Paralimpia 2016 - Tóth Tamás bronzérmes 100 méter gyorson
2016. Szeptember 13. 07:24, kedd | Sport

Tóth Tamás bronzérmet nyert az S9-es sérültségi kategória 100 méteres gyorsúszó számában a riói paralimpia hétfői versenynapján. A szám másik magyarja, Sors Tamás hatodik lett a döntőben.

Paralimpia 2016 - Sors ezüstérmes, Tóth negyedik 200 méter vegyesen
2016. Szeptember 12. 07:42, hétfő | Sport

Az S9-es sérültségi kategóriában versenyző Sors Tamás nagyszerű versenyzéssel ezüstérmet szerzett 200 méteres vegyesúszásban a riói paralimpia vasárnapi napján.

Paralimpia 2016 - Pap Bianka bronzérmes 200 méter vegyesen
2016. Szeptember 12. 07:40, hétfő | Sport

Az S10-es sérültségi kategóriában versenyző Pap Bianka bronzérmet szerzett 200 méteres vegyesúszásban a riói paralimpia vasárnapi versenynapján.

Paralimpia 2016 - Pap Bianka ezüstérmes 100 méter háton
2016. Szeptember 11. 08:39, vasárnap | Sport

Az S10-es sérültségi kategóriában versenyző Pap Bianka ezüstérmet szerzett 100 méteres hátúszásban a riói paralimpia szombati versenynapján.

Paralimpia 2016 - Az erőemelő Tunkel Nándoré az első magyar érem
2016. Szeptember 09. 07:41, péntek | Sport

Az erőemelő Tunkel Nándor 155 kilós teljesítménnyel bronzérmes lett a 49 kilogrammos súlycsoportban a riói paralimpia első, csütörtöki versenynapján, így övé a magyar küldöttség első dobogós helye.