2024. április 18, csütörtök - Andrea

Hírek

Rio 2016 - Phelps 23., az amerikaiak 1001. olimpiai aranyérme
2016. Augusztus 14. 08:43, vasárnap | Sport

Az amerikai férfi 4x100-as vegyesváltó nyerte a riói olimpia úszódöntőjét. A staféta tagja Michael Phelps megszerezte pályafutása 23. aranyérmét, míg az Egyesült Államoknak ez volt történelme 1001. ötkarikás elsősége.

Rio 2016 - A magyarok vasárnapi programja
2016. Augusztus 14. 06:00, vasárnap | Sport

A magyar érdekeltségű program a riói olimpia vasárnapi versenynapján:

Rio 2016 - Éremtáblázat a 7. nap után
2016. Augusztus 13. 09:15, szombat | Sport

Magyarország két-két ezüst- és bronzérmet nyert a riói olimpia hetedik, pénteki versenynapján, de így is visszacsúszott a hatodikról a tizedik helyre az éremtáblázaton.

Rio 2016 - A pénteki magyar mérleg
2016. Augusztus 13. 09:13, szombat | Sport

A magyar versenyzők pénteki eredményei a riói olimpián:

Rio 2016 - Hosszú Katinka ezüstérmes 200 méter háton
2016. Augusztus 13. 09:12, szombat | Sport

A háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinka ezüstérmet nyert 200 méter háton a riói játékok pénteki versenynapján.

Rio 2016 - Márton Anita országos csúccsal bronzérmes súlylökésben
2016. Augusztus 13. 09:09, szombat | Sport

Márton Anita nagyszerű országos csúccsal, 19,87 méteres eredménnyel bronzérmet nyert súlylökésben a riói olimpia pénteki versenynapján.

Rio 2016 - Cseh László ezüstérmes 100 méter pillangón
2016. Augusztus 13. 09:08, szombat | Sport

Cseh László - hármas holtversenyben - ezüstérmet nyert a 100 méteres pillangóúszás pénteki döntőjében a riói olimpián.

Rio 2016 - Kapás Boglárka bronzérmes 800 méter gyorson, Ledecky világcsúcsa
2016. Augusztus 13. 09:05, szombat | Sport

Kapás Boglárka bronzérmet nyert a 800 méteres gyorsúszás pénteki döntőjében a riói olimpián. A számot világcsúccsal az amerikai Katie Ledecky nyerte, aki negyedik diadalát aratta ezen a játékokon.

Rio 2016 - Komoly éremesély nélkül szombaton
2016. Augusztus 13. 06:00, szombat | Sport

A magyar küldöttség tagjai hat sportágban szerepelnek a riói olimpia nyolcadik, szombati versenynapján, de komoly éremszerzési esélyük nem lesz.

Rio 2016 - Szilágyi Áron szombaton érkezik haza
2016. Augusztus 13. 00:12, szombat | Sport

Szombaton délután érkezik haza a riói játékokról Szilágyi Áron immár kétszeres olimpiai bajnok kardvívó.

Rio 2016 - Éremtáblázat, Magyarország a hatodik
2016. Augusztus 12. 07:36, péntek | Sport

Magyarország 5 arany-, 1 ezüst- és 1 bronzéremmel az éremtáblázat hatodik helyén áll a riói olimpia hatodik, csütörtöki versenynapját követően, ezzel pillanatnyilag a legeredményesebb európai nemzet.

Rio 2016 - Berecz Zsombor futamgyőzelemmel a harmadik helyen
2016. Augusztus 12. 07:33, péntek | Sport

A finndingis Berecz Zsombor megnyerte az ötödik futamot a Rio de Janeiró-i olimpia csütörtöki vitorlásversenyein, összetettben pedig feljött a harmadik helyre.