2024. április 23, kedd - Béla

Hírek

Virtuózok - Megvan a kilenc döntős
2016. Május 28. 08:30, szombat | Belföld

Megvan a közmédia Virtuózok elnevezésű ifjúsági komolyzenei tehetségkutató versenyének kilenc döntőse - közölte a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) sajtóirodája pénteken este az MTI-vel.

Kialakult az Eurovíziós Dalfesztivál döntőjének mezőnye
2016. Május 13. 07:37, péntek | Bulvár

Kialakult a 26-os döntő mezőnye a stockholmi 61. Eurovíziós Dalfesztiválon, miután a csütörtöki második elődöntőből újabb tíz előadó jutott a szombati fináléba.

Mindkét döntős büntetést kapott a Magyar Kupa-döntő után
2016. Május 11. 07:48, szerda | Sport

A Ferencváros és az Újpest csapatát is megbüntette a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága a szombati Magyar Kupa-döntő után.

Eurovíziós Dalfesztivál – a döntőbe jutott Freddie
2016. Május 11. 07:45, szerda | Bulvár

Bejutott Freddie (Fehérvári Gábor Alfréd) és a Pioneer című dal a 61. Eurovíziós Dalfesztivál fináléjába kedden este Stockholmban.

Vízilabda Eb - Kemény Dénes: kivételes pólóünnep volt
2014. Július 28. 16:00, hétfő | Sport

Kemény Dénes értékelése szerint két héten át tartó kivételes és folyamatos pólóünnepnek bizonyult a budapesti vízilabda Európa-bajnokság.

Vizes vb - Háromból két magyar úszó jutott tovább
2013. Július 30. 12:04, kedd | Sport

Három magyar próbálkozott a barcelonai vizes vb úszóversenyeinek harmadik napján, kedden: a délelőtti selejtezőkből simán továbbjutott 200 m gyorson Hosszú Katinka és 200 m pillangón Biczó Bence.

2012. Május 31. 14:21, csütörtök | Sport

Babosék bejutottak a második fordulóba

Babos Tímea a tajvani Hszie Szu-vejjel az oldalán bejutott a francia nyílt teniszbajnokság párosversenyének második fordulójába...

2012. Május 31. 07:17, csütörtök | Sport

Halálcsoportba került a férfi kézilabda-válogatott

A magyar férfi kézilabda-válogatott a spanyol, a horvát, a szerb, a dán és a dél-koreai csapattal került azonos csoportba a londoni olimpián.

2012. Május 30. 14:23, szerda | Sport

Csúcsot döntött a Spurs

A San Antonio Spurs 120-111-re legyőzte a vendég Oklahoma City Thunder együttesét az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nyugati döntőjének keddi mérkőzésén, így összesítésben már 2-0-ra vezet.

2012. Május 29. 07:19, kedd | Sport

Federer rekordot ért el győzelmével

A korábbi világelső Roger Federer három játszmában nyert a német Tobias Kamke ellen a francia nyílt teniszbajnokság első fordulójában, ezzel pályafutása 233. győzelmét aratta a Grand Slam-tornákon.

2012. Május 27. 14:07, vasárnap | Sport

Újabb országos csúcs, hat továbbjutó az úszó Eb-n

Eredményes délelőttöt zárt a magyar csapat a debreceni úszó Európa-bajnokság befejező napján.

2012. Május 26. 19:58, szombat | Bulvár

Radics Gigi a Hatodik Megasztár!

A fiatal 15 éves lány egy hatalmas élő show-n nyerte meg a nézők szavazatát és szívét, és Tóth Vera,Caramell,Rúzsa Magdi, Király Viktor és Tolvai Renáta után beállhat a \\\"Megahalhatatlanok\\\" csapatába.