2024. április 18, csütörtök - Andrea

Hírek

2012. Április 16. 07:19, hétfő | Sport

Fantasztikus kezdés - megvertük a japánokat

Remek rajtot vett a magyar jégkorong-válogatott a ljubljanai divízió I-es világbajnokságon: Kevin Primeau szövetségi kapitány együttese 5-1-re nyert a japán csapat ellen a vasárnapi nyitómérkőzésen.

2012. Április 16. 07:03, hétfő | Külföld

Menetelnek a „végső győzelem” felé

Első nyilvános nyilvános beszédét mondta el Kim Dzsong Un, Észak-Korea új vezetője vasárnap...

2012. Április 15. 07:13, vasárnap | Sport

Olimpiai kvótát szerzett a magyar asztaliteniszező

Zwickl Dániel a várakozásokat messze felülmúlva kvótát szerzett a londoni olimpiára, miután szombaton este megnyerte csoportja döntőjét az asztaliteniszezők európai selejtezőjén, Luxembourgban.

2012. Április 12. 14:17, csütörtök | Sport

Elődöntős előny a Honvédnál, kikapott a Vasas

Az élvonalbeli férfi vízilabda-bajnokság elődöntőjének első mérkőzésén a Groupama-Honvéd ötméteresekkel nyert a Teva-Vasas-Uniqa ellen.

2012. Április 02. 14:23, hétfő | Sport

Veres Péter és a Dinamo Moszkva a CEV-kupa trónján

A lengyel Asseco Resovia Rzeszówot a visszavágón is 3:2-re győzte le, így a Veres Péterrel a soraiban villogó Dinamo Moszkva lett a férfi röplabda CEV-kupa 2012. évi nyertese.

2012. Április 02. 07:17, hétfő | Sport

Michelisz egy 4. és egy 7. hellyel zárt Valenciában

Michelisz Norbert a 7. helyen végzett a túraautó-világbajnokság valenciai állomásának első futamán. Csapattársa, Wéber Gábor a 17. lett.

2012. Április 01. 07:07, vasárnap | Sport

Szalai gólt szerzett, majd megsérült Brémában

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában a Szalai Ádámmal felálló Mainz 3–0-ra nyerni tudott a Werder Bremen otthonában.

2012. Március 30. 14:17, péntek | Sport

Szebelédi Renáta az IBF világbajnoka lehet

Szebelédi Renáta április 14-én, Olaszországban, az IBF (Nemzetközi Bokszföderáció) nagylégsúlyú világbajnoki övéért lép ringbe.

2012. Március 28. 14:21, szerda | Sport

Klubcsúcsot ért el a kapus

A listavezető St. Louis Blues 3:0-ra nyert a vendég Nashville Predators ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keddi játéknapján.

2012. Március 25. 14:11, vasárnap | Sport

Újabb Sidi-győzelem

Sidi Péter nyerte szombaton, 1171 körös teljesítménnyel a szabadpuska 3x40-es összetett versenyszámát a sportlövők Kuvait GP-jén.

2012. Március 22. 14:21, csütörtök | Sport

Tenisz: fél év kihagyás után győzelemmel tért vissza V. Williams

A tavalyi US Open óta először lépett pályára Venus Williams, és a korábbi világelső amerikai győzelemmel tért vissza: 6:0, 6:3-ra győzte le a 41 éves korával a top 100 nagy veteránjának számító japán Date Krumm Kimikót.

2012. Március 19. 14:19, hétfő | Sport

Federer lendületben: idei harmadik tornagyőzelmét aratta

Roger Federer sikerével zárult az Indian Wellsben megrendezett férfi tenisztorna. A svájci klasszis a fináléban 7:6, 6:3-ra legyőzte John Isnert, így Rotterdam és Dubai után harmadik idei tornagyőzelmét aratta.