Városlista
2025. szeptember 19, péntek - Vilhelmina

Hírek

2018. Június 07. 05:02, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Villamos és busz ütközött össze Debrecenben, tizenketten megsérültek

Villamos és busz ütközött össze Debrecenben, tizenketten megsérültek

Villamossal ütközött össze egy autóbusz szerda délután Debrecenben központjában, a balesetben tizenketten megsérültek - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársa az MTI-vel.

Suba István elmondta, hogy a villamos a Kossuth tér felől a vasútállomás irányába tartott, amikor a Piac utca és a Kossuth utca kereszteződésében összeütközött egy autóbusszal. Az ütközés következtében a villamos kisiklott.

Korcsmáros Ferenc, az Országos Mentőszolgálat regionális igazgatója azt közölte, hogy a balesetben 12-en sérültek meg, valamennyiüket a Kenézy Kórház traumatológiai osztályára szállították. Az érintett útszakaszon teljes útzár mellett tart a mentés és helyszínelés.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 19. 07:35, péntek | Belföld

Védelmi innovációs tanszék alakult a győri egyetemen

A védelmi innovációval és a kritikus infrastruktúrák védelmével foglalkozó tanszéket hoztak létre a győri Széchenyi István Egyetem innovációs parkjában -

2025. Szeptember 19. 07:32, péntek | Belföld

Orbán Viktor: a svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja

A svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön az X-en a svéd kormányfőnek üzenve.

2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld

Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja

Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.