Városlista
2025. szeptember 18, csütörtök - Diána

Hírek

2022. Március 19. 17:01, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Újabb szabálytalan autóst buktatott le a kamera – Videó

Újabb szabálytalan autóst buktatott le a kamera – Videó

Majdnem elgázolt egy gyalogost a zebrán.

A Budapesti Autósok közössége 2021. november 19-én közzétett egy felvételt, amelyen az látható, hogy egy autós Kőbányán a Vaspálya utcában majdnem elgázolt egy rollert toló gyalogost az egyik kijelölt gyalogosátkelőhelyen. Baleset csak a gyalogos gyors reakciójának köszönhetően nem következett be – közölte a rendőrség.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság a felvétel alapján azonosította a kocsi vezetőjét. A 64 éves férfivel szemben a BRFK X. Kerületi Rendőrkapitányság szabálysértési eljárás keretében pénzbírságot és hat közlekedési előéleti pontot szabott ki.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld

Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja

Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.

2025. Szeptember 18. 07:45, csütörtök | Belföld

Állami Számvevőszék: intézkedések hiányában a főváros az idei negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat

Intézkedések hiányában a Fővárosi Önkormányzat a 2025. év negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat, amelynek következtében a közfeladatok ellátása is veszélybe kerülhet

2025. Szeptember 18. 07:44, csütörtök | Belföld

Gulyás Gergely: 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány

Szerdai ülésén 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány, ezzel átlagosan a nyugdíjasok számára az idén 51 155 forintot kell kifizetni

2025. Szeptember 17. 07:33, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: Amerika feloldja a vízummentességi korlátozásokat a magyar állampolgárok előtt

Szeptember 30-tól az Egyesült Államokban feloldják a vízummentességi program korlátozásait minden magyar állampolgár előtt, ami újabb komoly eredmény Donald Trump elnök hivatalba lépése óta