Városlista
2026. május 18, hétfő - Erik, Alexandra

Hírek

2020. Szeptember 03. 07:07, csütörtök | Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay

Új funkciókkal bővült a MÁV-applikáció

Új funkciókkal bővült a MÁV-applikáció

Új funkciókkal bővült a MÁV-applikáció: a mobilalkalmazáson keresztül már meg lehet váltani a szegedi 24 és 72 órás városi napijegyeket, bizonyos Mahart-járatokra napijegyeket, illetve a Dunakanyar napijegyeket

- közölte a MÁV Zrt. Kommunikációs Igazgatósága szerdán az MTI-vel.A közlemény szerint a mobilalkalmazás az eddigiek mellett új Térségi és városi jegyek menüponttal bővült, erre kattintva elsőként Szegedre lehetséges 24 és 72 órás napijegy megvásárlása sorban állás nélkül.

A tájékoztatás együttműködés közös céljának nevezte a többi között Szeged közösségi közlekedési elérhetőségének fejlesztését és a szolgáltatások összekapcsolását.

A MÁV hozzátette: a Mahart jegyei közül az egyszerűbb és olcsóbb vásárlás lehetővé teszi az 500 forintba kerülő napijegyek vételét a Dunakanyar körjáratra; a Szentendre-Visegrád; Zebegény-Esztergom; illetve Vác-Visegrád viszonylatra is - ismertették.

Közlésük szerint a napijegy az utas által meghatározott naptári napra, nulla óra és 23 óra 59 perc között érvényes, amely a rajta megjelölt napon, viszonylaton korlátlan számú utazásra jogosítja annak felmutatóját.

Az augusztus 5-én bevezetett, "turisztikailag kiemelt jelentőséggel bíró területet lefedő" Dunakanyar napijegy a korábban meghirdetett feltételekkel és áron vásárolható meg az applikációból - áll a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 18. 11:00, hétfő | Belföld

A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem fontosságát hangsúlyozták az Élet menete szónokai

A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem, valamint az emlékezés fontosságát hangsúlyozták az Élet menete rendezvény szónokai vasárnap délután Budapesten.

2026. Május 18. 10:00, hétfő | Belföld

Magyar Péter: Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de nem értenek a dologhoz

Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de \"16 év kormányzás után sem értenek a dologhoz\"

2026. Május 17. 12:00, vasárnap | Belföld

Havasi Bertalan kicsinyesnek nevezte Magyar Pétert

Az utolsó fillérik kéri a végkielégítését, mivel az jár.