Városlista
2026. január 5, hétfő - Simon

Hírek

2019. Március 22. 07:30, péntek | Belföld
Forrás: mti

Tűz ütött ki Csurgón egy családi házban, egy ember meghalt

Tűz ütött ki Csurgón egy családi házban, egy ember meghalt

Tűz ütött ki a Somogy megyei Csurgó egyik családi házában csütörtök késő este, előzetes értesülések szerint egy ember életét vesztette - közölte az Országos Katasztrófavédelem az MTI-vel.

A tájékoztatás szerint a körülbelül száz négyzetméter alapterületű Zrínyi utcai családi ház egyik helyiségében keletkezett tűzhöz a nagyatádi hivatásos és a csurgói önkormányzati tűzoltók érkeztek ki, akik két vízsugárral oltották el a lángokat, majd megkezdték az épület átszellőztetését és átvizsgálását.

A tűzoltási utómunkálatok közben az egységek a házban egy embert találtak, akit kimenekítettek, azonban a mentők megállapították, hogy már meghalt.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 05. 06:57, hétfő | Belföld

MÁV: csaknem hatvan baleset történt vasúti átjáróban 2025-ben

A figyelmetlen közlekedés és a KRESZ-szabályok megszegése miatt 57 baleset történt vasúti átjáróban 2025-ben - közölte a MÁV-csoport vasárnap délelőtt az MTI-vel.

2026. Január 05. 06:57, hétfő | Belföld

10 százalékkal emelkedik a tanítók, a tanárok és az óvónők bére

A 2024-es 32,2 százalékos, majd a 2025-ös 21,2 százalékos emelés után újabb 10 százalékkal emelkedik a tanítók, a tanárok és az óvónők bére

2026. Január 05. 06:53, hétfő | Belföld

Több hullámban érkezik havazás január első hetében