Hírek
2019. Március 28. 18:06, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Többfelé 20 fok körüli maximumokkal ér véget a március
Napos, száraz idővel és többfelé 20 fok körüli maximumokkal ér véget a március – derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, melyet csütörtökön juttattak el az MTI-nek.
Pénteken kezdetben csak gomolyfelhők lesznek az égbolton, majd fátyolfelhők sodródnak be északkelet felől, amelyek egyre nagyobb területen fogják szűrni a napsütést. Számottevő csapadékra továbbra sem kell számítani, esetleg egy-egy jelentéktelen zápor lehet a csoportosuló gomolyfelhőkből. Csak a keleti vidékeken élénkülhet meg időnként a légmozgás. A hőmérséklet a hajnali órákban mínusz 3 és plusz 5 fok között alakul. Napközben 13-18 fokig melegszik a levegő.
Szombaton és vasárnap derült vagy gyengén felhős, napos lesz az idő, csapadék nem lesz. A minimumhőmérséklet szombaton mínusz 3 és plusz 4, vasárnap mínusz 2 és plusz 6 fok között valószínű. A nappali maximumok szombaton 15-20, vasárnap 17-22 fok között alakulnak – olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Stop önkény
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke arra hívott fel mindenkit, hogy vegyen részt a pártja által \"az önkényuralom ellen\" meghirdetett csütörtöki budapesti tüntetésen.
2026. Július 08. 07:31, szerda | Belföld
A Tanú című filmmel elindult az átmeneti adás az M1-en kedd este
Szimbolikus időpontban, 19:56-kor elindult az átmeneti adás az M1 csatornán Bacsó Péter A tanú című filmjével - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedd este az MTI-vel.
2026. Július 07. 20:57, kedd | Belföld
MTVA: elsötétült az M1 és leállt a Kossuth Rádió
Elsötétült az M1 képernyője, a Kossuth Rádió helyén pedig a Bartók Rádió műsora hallgatható.
