Hírek
2019. Szeptember 23. 13:21, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Több mint 10 fokos a hőmérsékletkülönbség az országon belül
Tíz-tizenkét Celsius-fokos hőmérsékletkülönbség is mérhető az ország különböző pontjain - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat hétfőn a Facebook-oldalán.
Azt írták: Borsod-Abaúj-Zemplén és Heves megye egyes részein, a borult, esős tájakon mindössze 11, 12 fok a hőmérséklet, míg a Dunántúl napos területein néhol már 22 fok van.
Eleinte északkeleten, majd késő délutántól, estétől főként az ország délnyugati harmadán lehet eső - tették hozzá.
Az előrejelzés szerint a héten sokszor esős lesz az időjárás, de hidegre nem kell számítani. Néhol 10 fok felett alakulnak a minimumok is, napközben pedig 20, néhol 25 fok körüli maximumokra van kilátás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 23. 10:00, szombat | Belföld
Tiszaújvárosi robbanás - Hernádi Zsolt: üzemi baleset történt
A Mol tiszaújvárosi üzemében üzemi baleset történt, külső beavatkozásnak nem látták nyomát - hangsúlyozta a Mol elnök-vezérigazgatója péntek délután a helyszínen tartott sajtótájékoztatón.
2026. Május 23. 09:03, szombat | Belföld
Tiszaújvárosi robbanás - Hegedűs Zsolt: két sérültet hazaengedtek a miskolci kórházból
A Mol tiszaújvárosi üzemét érintő robbanásban megsérültek közül két személyt hazaengedtek a miskolci kórházból, hárman még megfigyelés alatt állnak, az ő állapotuk stabil
2026. Május 22. 12:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem érkezik több azbeszt tartalmú kőzet Ausztriából
Péntektől leállítja az azbeszt tartalmú kőzet Magyarországra irányuló értékesítését az osztrák cég - közölte az élő környezetért felelős miniszter csütörtökön a Facebook-oldalára feltöltött videóban.
2026. Május 22. 09:00, péntek | Belföld
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén, a csúcshőmérséklet a 30 Celsius-fokot is megközelítheti. A szél többfelé lesz élénk, olykor erős
