Városlista
2026. február 27, péntek - Ákos, Bátor

Hírek

2015. December 30. 07:43, szerda | Belföld
Forrás: mti/hirado.hu

Több kocsival közlekedteti a MÁV az InterCityket év végén

Több kocsival közlekedteti a MÁV az InterCityket év végén

Több kocsival közlekedteti a frekventált vonalakon az InterCityket a MÁV az év végén és változik a közlekedési rend is.

A vasúttársaság szerdai, az MTI-hez eljuttatott közleménye szerint december 31-én a pénteki, január elsején a szombati, január 2-án az ünnepnapi, január 3-án a vasárnapi menetrendben kijelölt vonatok közlekednek. A várható utasforgalmi igényekhez igazodva az összes rendelkezésére álló, üzemképes járművet felhasználják.

A MÁV azt javasolja, hogy az utasok váltsák meg elővételben a jegyüket.

Címkék: intercity, máv, vasút, vonat

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld

NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon

A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon

2026. Február 26. 09:00, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: elrendeltem a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését

Orbán Viktor kormányfő elrendelte a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését - erről a miniszterelnök számolt be a Facebook-oldalára feltöltött videóban szerdán, a védelmi tanács ülése után.