Hírek
2019. Április 12. 05:02, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Szeles, csapadékos idő várható a hétvégén
Hűvösebb, csapadékosabb, sokfelé szeles idő várható a hétvégén - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, melyet csütörtökön juttattak el az MTI-nek.
Pénteken rövid napos időszakok inkább csak a Dunától keletre lehetnek. Szórványosan várható eső, zápor. Többfelé megerősödik, az Alpokalján és a Zemplén térségében helyenként viharossá fokozódik a szél. A leghidegebb órákban 2-8 fok lesz. Napközben a Dunántúlon 8-12, másutt 10-18 fokig melegszik a levegő.
Szombaton és vasárnap több helyen várható eső, zápor. A szél sokfelé élénk, helyenként erős lesz. A legalacsonyabb hőmérséklet szombaton 1-7, vasárnap 2-8 fok között valószínű. A nappali maximumok szombaton 8-17, vasárnap 9-17 fok között alakulnak - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 07. 11:00, vasárnap | Belföld
Hegyi Zsolt: június 20-án indul a nyári főszezoni balatoni menetrend
Június 20-án indul, és a MÁV elektronikus rendszereiben hamarosan elérhető lesz a nyári főszezoni balatoni menetrend - jelentette be a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Június 07. 08:44, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor állítsa le a Fidesz dezinformációs kampányát!
Felszólítom Orbán Viktort, hogy állítsa le a Fidesz dezinformációs kampányát és a propagandája által használt gyűlöletbeszédet - írta Magyar Péter miniszterelnök szombaton a Facebook-oldalán.
2026. Június 06. 17:00, szombat | Belföld
Kármán András: fontos, hogy az Európai Beruházási Bank sokkal aktívabb legyen Magyarországon
2026. Június 06. 16:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: végre távozott az MTVA hírhamisító vezérigazgatója
Megkésve, de ma végre távozott a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) hírhamisító vezérigazgatója - írta Magyar Péter miniszterelnök pénteken Facebook-oldalán.
