Hírek
2021. Január 08. 13:03, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Szakértő: maximálisan biztonságos a védőoltás
Karádi István, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja maximálisan biztonságosnak tartja a koronavírus elleni védőoltást.
Karádi István pénteken az M1 csatornán ezt azzal indokolta, hogy a világon már több millió embert, Magyarországon pedig több mint húszezer egészségügyi dolgozót beoltottak az új típusú vakcinával, és az eddigi tapasztalatok azt mutatják, hogy csak minimális mellékhatások jelentkeznek.
A járvány harmadik hullámát a vakcinával lehet elkerülni, ezért mindenkinek azt javasolja, hogy oltassa be magát - mondta.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.
2026. Április 28. 15:00, kedd | Belföld
Mészáros Csoport: a TV2 eladását a tulajdonosi kör sem piaci, sem nyomott áron nem tervezi
2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld
Megalakult a Fidesz-frakció
Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.
2026. Április 28. 10:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: az Orbán-kormány hozzon döntést a NAV jogköreinek bővítéséről
Magyar Péter felszólította a leköszönő Orbán-kormányt, hogy szerdai ülésén döntsön arról:
