Hírek
2021. Május 10. 08:21, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Súlyos sérülést okozó, megvadult kutyát lőttek le Keszthelyen
A rendőrök lőttek le vasárnap Keszthelyen egy megvadult kutyát, miután megtámadott egy nőt - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A kutya egy udvaron harapta meg többször is azt a nőt, akire ideiglenesen rábízták. A rendőrséget a mentők értesítették, mert a megvadult állat miatt nem tudták ellátni az erősen vérző sérültet.
A helyszínre érkező rendőrök sem tudták megfékezni a kutyát, ezért a körülmények mérlegelése után két célzott lövéssel leterítették - írták. A kutya elpusztult, a lövések személyi sérülést nem okoztak.
A mentők a súlyosan sérült nőt kórházba vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 19. 15:00, vasárnap | Belföld
Pósfai Gábor: a mielőbbi bérrendezés a legfontosabb feladat a belügyi ágazatban
A mielőbbi bérrendezést nevezte a belügyi ágazatban a legfontosabb feladatnak Pósfai Gábor belügyminiszter szombati Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 19. 14:00, vasárnap | Belföld
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli államfőre lenne szükség
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli köztársasági elnökre lenne szükség.
2026. Július 19. 11:00, vasárnap | Belföld
Kármán András: a Tisza-kormány átfogó adóügyi módosító csomagot nyújtott be a parlamentnek
2026. Július 19. 08:34, vasárnap | Belföld
Sulyok Tamás aláírja a 17. alaptörvény-módosítást
Sulyok Tamás köztársasági elnök aláírja az alaptörvény tizenhetedik módosítását. A módosítás hatálybalépését követő napon a hivatalban lévő köztársasági elnök megbízatása megszűnik.
