Városlista
2026. március 12, csütörtök - Gergely

Hírek

2021. Június 02. 17:03, szerda | Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu

Sörösüveggel ütött - Verekedésbe torkollott veszekedés

Sörösüveggel ütött - Verekedésbe torkollott veszekedés

A 24 éves salgótarjáni férfi egy sörösüveggel ütötte meg vitapartnerét.

A Salgótarjáni Rendőrkapitányság súlyos testi sértés bűntett kísérlet megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást Gy. A. Zsolt 24 éves salgótarjáni lakos ellen - közölte a rendőrség.

A gyanúsított 2021. május 29-én az esti órákban a megyeszékhely belterületén az egyik italozóban keveredett hangos szóváltásba egy férfival. A terhelt ezt követően a kezében lévő sörösüveggel a fején megütötte vitapartnerét, aki a bántalmazás következtében az elsődleges orvosi vélemény alapján könnyű sérülést szenvedett ugyan, azonban a súlyosabb sérülés elmaradása kizárólag a véletlennek volt köszönhető.

Gy. A. Zsoltot a nyomozók május 31-én gyanúsítottként hallgatták ki, aki a bűncselekmény elkövetését elismerte.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek

A filmre vett betörés

Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.

2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek

Bilincsben a rablóbanda tagjai

A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.

2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek

Felszámolták a budakeszi droglabort

Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.

2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek

Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő

Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.