Hírek
2018. Május 20. 05:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: m1/hirado.hu
Robbanás történt a salgótarjáni üveggyárban
Egy autóüvegeket gyártó vállalkozásnál történt a robbanás szombat délelőtt Salgótarjánban. A gyárban körülbelül hatvanan tartózkodtak, amikor egy ipari kemence robbant be.
Egy körülbelül 15 négyzetméteres területen keletkezett tűz, amiért nagy erőkkel vonultak ki a helyszínre a tűzoltók. A tüzet viszonylag gyorsan eloltották.
Nagyobb probléma, hogy a kemencében veszélyes anyagot használtak fel az üveg előállításához, amely a levegőbe is kerülhetett. Emiatt a katasztrófavédelem speciális egysége is a helyszínre vonult – közölte az M1 tudósítója.
Egy fő súlyosabb égési sérülést szenvedett, további két ember jelezte, hogy egészségügyi problémáik lehetnek. Őket a helyszínen látják el a mentőautóban – tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld
Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját
Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld
KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt
2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.
2025. November 19. 07:28, szerda | Belföld
Januárban leül tárgyalni a kormány az önkormányzatokkal, a szolidaritási hozzájárulásról
A kormányzat januárban megkezdi a tárgyalásokat az önkormányzatokkal a szolidaritási hozzájárulás rendszerének jövőbeni reformja keretében, ám a választások előtt nem látják reálisnak a változtatást -
2025. November 19. 07:27, szerda | Belföld
Orbán Viktor szerint Brüsszelben nagy a baj
Brüsszelben nagy a baj - írta Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében kedden.
