Hírek
2018. Május 16. 12:36, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu
Postásautót rabolt ki egy férfi Keszthelyen
Csomagszállító postásautóból lopott készpénzt egy férfi Keszthelyen, de a jármű vezetője tetten érte és szemtanúk segítségével visszatartotta - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán a rendőrség honlapján.
A rendőrségre kedd délelőtt érkezett bejelentés arról, hogy Keszthelyen, az egyik áruház mögött parkoló csomagszállító postásautót egy férfi ki akart rabolni. A 35 éves elkövető a teherautó fülkéjéből ellopta az ott lévő készpénzt, de a jármű vezetője megzavarta és két, a segítségére siető szemtanúval megpróbálta visszatartani.
A gyanúsított rátámadt a férfiakra, dulakodni kezdtek, ennek során a postás nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett.
A rendőrök helyszínre érkezésekor az elkövető megpróbált elmenekülni, futás közben pedig szétszórta az eltulajdonított készpénzt, de az egyenruhások pillanatok alatt elfogták.
A keszthelyi rendőrök a férfit őrizetbe vették és rablás megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást ellene.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
2026. Január 21. 07:19, szerda | Belföld
Magyar Péter: a Tisza Párt tiltakozik a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen
Tiltakozik a Tisza Párt a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen - közölte a párt vezetője strasbourgi sajtótájékoztatóján kedden, amelyet a közösségi oldalán közvetített.
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén
