Városlista
2025. december 4, csütörtök - Barbara, Borbála

Hírek

2018. Május 18. 16:27, péntek | Belföld
Forrás: police.hu

Összeverekedett két testvér, majd egyikük kést rántott Salgótarjánban

Összeverekedett két testvér, majd egyikük kést rántott Salgótarjánban

Két férfi bántalmazta egymást Salgótarjánban az utcán, majd az egyikük késsel fenyegette és kergette a társát. A rendőrök elfogták a két férfit, mint kiderült, egy testvérpárt.

A Salgótarjáni Rendőrkapitányság felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett megalapozott gyanúja miatt P. József 24 éves, míg garázdaság vétség megalapozott gyanúja miatt P. Máté 21 éves salgótarjáni lakosok ellen folytat eljárást.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján csütörtökön 15 óra 40 perc körül Salgótarjánban, egy italbolt előtt a 24 éves férfi – hangos szóváltást követően – testvére élettársát egy alkalommal az arcán, tenyérrel megütötte. Ezt követően a két gyanúsított kölcsönösen bántalmazta egymást, majd P. József a ruházatából egy zsebkést vett elő és azzal több alkalommal a testvére felé szúrt. A 24 éves férfi ezután hozzátartozója élettársát is megfenyegette, majd kezével a tarkóján többször megütötte.

A rendőrök a két férfit a helyszín közelében elfogták, a rendőrkapitányságra előállították és gyanúsítottként hallgatták ki.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld

A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában

Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában

2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák

Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.

2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter: felszólítjuk Ukrajnát!

Felszólítjuk Ukrajnát, hogy szüntesse be Magyarország energiabiztonságának támadását, különös tekintettel arra, hogy az ukrán energiaimport egy jelentős része hazánkból érkezik jelenleg

2025. December 03. 07:43, szerda | Belföld

Lázár János: A MÁV-nak nincs saját forrása a nagy pályaudvarok felújítására

A következő időszakban ezer kilométer vasúti pálya felújítása kezdődhet el, az ehhez szükséges forrás maradéktalanul rendelkezésre áll