Hírek
2018. Augusztus 31. 16:04, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: pixabay
Összesen 179 embert vert át az internetes csalónő
A Miskolci Járási és Nyomozó Ügyészség vádat emelt egy 28 éves nő ellen, aki 2015. októberétől internetes hirdetésekkel 179 embert tévesztett meg és csalt ki tőlük pénzt - közölte a vádhatóság az MTI-vel pénteken.
A tájékoztatás szerint a nő több terméket, különösen mobiltelefonokat, ruházatot, gyermekjátékokat hirdetett, valamint kölcsönhöz jutási lehetőséget ígért különböző közismert, ilyen céllal létrehozott internetes honlapokon.
A hirdetésekre jelentkezők átutalták a kialkudott vételárat, de a nő megrendelt terméket senkinek nem küldte el.
Az ügyészség a vádlottat üzletszerűen elkövetett csalás vétségével vádolja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson
Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország
2026. Január 25. 08:36, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióban három dologra lehet nemet mondani
A 2026-os választásnak az egyik tétje, hogy Magyarországot ebbe a pénzügyi adósrabszolgaságba engedjük-e, vagy pedig nemet mondunk és ellenállunk.
2026. Január 25. 08:30, vasárnap | Belföld
A Tisza új külügyi vezetője: Magyarország a Nyugathoz tartozik, és vége lesz a kompország státuszunknak
Magyar Péter YouTube-csatornáján beszélt minderről Orbán Anita, akit nemrég jelentettek be a Tisza Párt új külügyi vezetőjeként.
