Hírek
2011. Július 19. 07:17, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress
Nyolc forinttal drágábban tankolunk szerdától
Nyolc forinttal drágul a benzin és a gázolaj átlagos ára szerdától a hazai töltőállomásokon – erősítették meg piaci forrásokból a holtankoljak.hu értesülését.
A legmagasabb benzinár ismét elérheti a 400 forintos árat, míg gázolajat 396 forintért tankolhatunk legdrágábban. A töltőállomásokon továbbra is akár 30 forintos árkülönbség is lehetséges az ország legolcsóbb és legdrágább töltőállomása között.
Tavaly ilyenkor 340 forint volt a benzin, és 322 forint a gázolaj átlagára.
A bioetanol (E85) átlagára várhatóan 283 forint, míg az autógáz (LPG) átlagára 217 forint lesz szerdától – értesíttette a vásárlókat a holtankoljak.hu
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 15. 08:37, szombat | Belföld
Magyar Levente: a tervezett ütemben épül Magyarország tengeri kikötője Triesztben
2025. November 15. 08:36, szombat | Belföld
A nemzeti konzultáció kitöltését kéri a miniszterelnök
Most még időben vagyunk, elmondhatjuk a véleményünket a brüsszeli bürokraták és a magyar baloldal háborús gazdasági terveiről - véli Orbán Viktor.
2025. November 14. 07:32, péntek | Belföld
Február 28-ig meghosszabbítják és további 14 termékre kiterjeszti az árréscsökkentést
A kormány nem a profithajhász multik, hanem a magyar emberek pártján áll, ezért folytatja a harcot az indokolatlan áremelésekkel szemben.
2025. November 14. 07:30, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: a kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről
A kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről, amely részletekben történik majd - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
