Hírek
2016. Szeptember 21. 07:27, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Nyerges vontató halálra gázolt egy kerékpárost Devecsernél
Meghalt egy kerékpáros, miután elütötte egy nyerges vontató kedd este a 8-as főúton Devecser külterületén - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Azt írták: a vontató a főút 92-es kilométerszelvényében, este nyolc óra után ütötte el a kerékpárral közlekedő ismeretlen személyazonosságú férfit, aki a helyszínen életét vesztette.
Az éjszakába nyúló helyszínelés idejére a rendőrség a főutat teljes szélességében lezárta, a forgalmat Bakonygyepes és Noszlop belterületén terelik át.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 12:00, kedd | Belföld
EBESZ: a választók valódi alternatívák közül választhattak, de hiányoztak az egyenlő versenyfeltételek
2026. Április 14. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: megtartjuk és kijavítjuk a déli határkerítést, nem fogadunk el semmilyen paktumot
Magyarország nagyon szigorú álláspontot képvisel az illegális migráció kapcsán, nem fogad el semmilyen paktumot, allokációs mechanizmust -
2026. Április 14. 07:17, kedd | Belföld
Választás 2026 - Az államfő egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit
Sulyok Tamás köztársasági elnök személyes egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit a szerdai napra - tette közzé az államfő hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 13. 16:06, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a magyar emberek történelmet írtak
Magyarország és a magyar emberek történelmet írtak, a Tisza Párt óriási felhatalmazást kapott, ami óriási felelősséget jelent
