Városlista
2026. július 3, péntek - Kornél

Hírek

2017. Június 10. 13:09, szombat | Belföld
Forrás: mti

Nincs víz két Fejér megyei településen

Nincs víz két Fejér megyei településen

Szünetel a vízszolgáltatás a Fejér megyei Lepsényben és Mezőszentgyörgyön - közölte a katasztrófavédelem szombaton a honlapján.

A közlemény szerint csőtörés okozott problémát a két településen, és a vízhiány összesen négyezer embert érint.

A szolgáltató lajtoskocsikkal biztosítja az ivóvízellátást és megkezdte a hiba elhárítását - tették hozzá.

Címkék: Fejér, ivóvíz, víz

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 02. 13:00, csütörtök | Belföld

Kármán András: már elérhető a 2027-es költségvetés tervezésének tájékoztatója

A 2027-es költségvetés tervezéséhez kapcsolódó tájékoztató már elérhető.

2026. Július 02. 09:00, csütörtök | Belföld

Velkey György László: Szijjártó Péter kétmilliárd forintért bérelt magánrepülőgépeket tavaly

Szijjártó Péter volt külügyminiszter tavaly több mint kétmilliárd forint értékben bérelt magánrepülőgépeket \"a magyar adófizetők pénzéből\" - írta a Külügyminisztérium parlamenti államtitkára szerdán a Facebook-oldalán.

2026. Július 02. 06:46, csütörtök | Belföld

Katasztrófavédelem: nyugaton és keleten is vihar okozott károkat

Az ország nyugati és keleti felén is károkat okozott a vihar szerda délután, Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében sok helyen kérik a tűzoltók segítségét

2026. Július 02. 06:43, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: a kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról

A kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról - közölte a miniszterelnök Facebook-oldalán.