Hírek
2025. Március 27. 06:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Nagy Márton: szélesíthetik az árrésstop alá tartozó termékek körét
Amennyiben más, az árrésstop alá nem tartozó termékeknél emelkedés következik be, akkor \"szélesíteni fogjuk az árrésstop alá tartozó termékeknek a körét\"
- mondta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter a közösségi oldalon közzétett videójában szerdán.
A tárcavezető arra a felvetésre, hogy hogyan hatott az árcsökkenés az egyes élelmiszerekre, és mennyivel vásárolhatnak olcsóbban a családok, azt felelte: az átlagos árcsökkenés 17,7 százalék ennél az 1000 terméknél, 874 termék ára csökkent.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról
Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról
2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld
Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter
Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.
2026. Április 29. 08:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltánt és Tanács Zoltánt is miniszternek kérte fel Magyar Péter
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.
