Hírek
2017. Február 11. 09:02, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Megöltek egy 85 éves férfit Perkátán
A gyanú szerint bűncselekmény áldozata lett egy 85 éves férfi, akit pénteken késő este holtan találtak a Perkáta egyik családi házának udvarán
- tette közzé a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton a rendőrség honlapján. A helyszíni és halottszemle adatai szerint a férfi halálát idegenkezűség okozta. A haláleset körülményeit még vizsgálják - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 08. 10:00, szerda | Belföld
Vance: Bárki nyeri a választást, együtt fogunk működni vele
2026. Április 08. 08:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: az Egyesült Államok a világ legerősebb országa, és ők ma a szövetségeseink
2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld
Rogán szerint ilyen válságos időkben nem szabad kormányt váltani
Nem szabad kockáztatni, és nem szabad egy ilyen válsághelyzetben rábízni az országot olyanokra, akik veszélyes döntéseket tudnak hozni - hangsúlyozta a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter vasárnap a Hír TV-n.
2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: a Magyar Honvédség képes és készen áll, hogy megvédje a gázvezetéket
A Magyar Honvédség képes és készen áll arra, hogy megvédje a gázvezetéket - írta a honvédelmi miniszter húsvéthétfőn közösségi oldalán, a vasárnapi Török Áramlat elleni szabotázsakcióra reagálva.
