Városlista
2026. január 7, szerda - Attila

Hírek

2020. Február 15. 15:06, szombat | Kék hírek
Forrás: infovárosok

Megijedt, hogy lecsukják, ezért ott hagyta az elgázolt gyalogost

Megijedt, hogy lecsukják, ezért ott hagyta az elgázolt gyalogost

Megijedt, hogy lecsukják, ezért sorsára hagyta Pomázon elgázolt áldozatát, a rendőrök egy órán belül elkapták.

Megállás és segítségnyújtás nélkül elhagyta a helyszínt az az autós, aki 2020. február 13-án 20 óra 25 perc körül Pomáz, Hősök terénél lévő kijelölt gyalogos-átkelőhelyen elgázolt egy férfit. Az 50 éves budapesti gyalogost súlyos lábszártöréssel vitték kórházba - közölte a rendőrség.

A helyszínen egy középiskolás lány rendkívül hasznos, a megállás nélkül elhajtó gépjármű típusára, színére és rendszámára vonatkozó információkkal látta el a rendőröket. Még tartott a helyszíni szemle Pomázon, amikor a szentendrei zsaruk a sofőrt a fővárosi otthona előtti parkolóban elfogták, a betört szélvédőjű, fekete Citroënt lefoglalták. A járművezetővel szemben alkalmazott alkoholszonda negatív, a gyorsteszt azonban THC-re pozitív eredményt hozott, ezért mintavételre előállították.

A Szentendrei Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya a budapesti illetőségű, 21 éves Sz. Ádám Ferenc, valamint utasa, egy 20 éves pomázi lány ellen segítségnyújtás elmulasztása bűntettének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 07. 07:52, szerda | Kék hírek

ORFK: a hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a balesetek száma

A hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a közúti közlekedési balesetek száma

2025. December 31. 07:33, szerda | Kék hírek

A NAV nevével visszaélve támadnak adathalász csalók

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nevével visszaélve támadnak az adathalászatra specializálódott csalók, akik adó-visszatérítés lehetőségével kecsegtetik áldozataikat - közölte az adhatóság kedden az MTI-vel.

2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek

Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben

Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen

2025. December 19. 07:31, péntek | Kék hírek

Ügyészség: nyolcra emelkedett a Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma

A Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészség további bűncselekményeket rótt a volt igazgató terhére, és egy újabb őrizetbe vett gyanúsított letartóztatását indítványozta - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön az