Városlista
2026. január 16, péntek - Gusztáv

Hírek

2016. Június 10. 07:44, péntek | Belföld
Forrás: mti

Meghalt egy férfi a Balatonban

Meghalt egy férfi a Balatonban

Meghalt egy 73 éves férfi a Balatonban, Balatonlellénél - erősítette meg az MTI értesülését Kis-Bank Mónika, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes sajtófelelőse csütörtökön.

A haláleset körülményeit a Fonyódi Rendőrkapitányság vizsgálja. Az MTI értesülései szerint a férfi hozzátartozója szeme láttára merült el a vízben csütörtök délután. A keresésére indulók már csak a holttestét tudták kiemelni a tóból.

Címkék: balaton, meghalt, rendőr

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 16. 07:08, péntek | Belföld

Takács Péter: a kormány 1160 mentőautót cserélt le az elmúlt években

A kormány 1160 ügyeleti és mentési feladatot ellátó mentőautót cserélt le az elmúlt években

2026. Január 16. 07:07, péntek | Belföld

Vasárnapig enyhül az időjárás, utána ismét hűlni fog a levegő

Enyhül az időjárás, sokfelé azonban ködre, helyenként minimális ónos esőre lehet számítani, vasárnap újra hidegebb lesz - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője csütörtöki közleményében.

2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről

A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható