Hírek
2016. Január 27. 07:42, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
14 éves lány gyilkolta meg barátjával az anyját Zagyvarékason

Hozzátartozói holtan találtak rá egy asszonyra zagyvarékasi otthonában kedd este - közölte honlapján a rendőrség.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság szerdai közleménye szerint az elsődleges orvosszakértői vélemény szerint a nő bűncselekmény áldozata lett. A nyomozók az elkövető mielőbbi azonosítása és elfogása érdekében azonnal megkezdték az adatgyűjtést. A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés gyanúja miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen - olvasható a közleményben.
Frissítés:
Az eset gyanúsítottjait a rendőrség még az éjszaka azonosította, a rendelkezésre álló adatok szerint az áldozat 14 éves lánya és annak barátja, egy szóváltást követően több késszúrással megölte a lány édesanyját - írták.
Az elfogásról elsőként Papp Károly országos rendőr-főkapitány számolt be a 2015. évet értékelő vezetői értekezleten. Az altábornagy kérte a Jász-Nagykun-Szolnok megyei rendőrfőkapitányt, hogy az elfogásban résztvevő rendőröket terjessze fel jutalomra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 01. 07:58, hétfő | Belföld
Változékony idő várható szeptember első hetében
2025. Szeptember 01. 07:56, hétfő | Belföld
Érkezik a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány a nyugdíjasoknak
Érkezik a nyugdíjasoknak a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány hétfőtől - erről beszélt Nyitrai Zsolt, a miniszterelnök főtanácsadója a Facebook-oldalán vasárnap közzétett videóban.
2025. Szeptember 01. 07:52, hétfő | Belföld
Startol az Otthon Start program
Albérletből saját otthonba, \"pár óra és startolunk\" - írta Panyi Miklós, a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára a Facebook-oldalán vasárnap az Otthon Start programról szóló bejegyzésében.