Hírek
2012. Március 18. 07:05, vasárnap |
Belföld
Forrás: STOP / MTI
Megbicsaklik a legendás fogászati turizmus?
Tízmillió forintos kártérítést követel három Győr-Moson-Sopron megyei fogorvostól az Osztrák Fogorvosi Kamara.
Arra hivatkozva, hogy a magyar szakemberek törvénybe ütköző módon hirdették szolgáltatásaikat több bécsi napilapban.
A GyőrPlusz című városi napilap most megjelent számában olvasható cikk szerint a magyar orvosok az osztrák kereskedelmi bíróságtól kapott keresetlevélből szereztek tudomást a feljelentésről.
- Kifogásolták az ár feltüntetését, azaz hogy ideírtuk, hogy a korona 160, az implantáció pedig 490 euróba kerül, de szóvá tették az úgynevezett tavaszi akciót is - mondta a lapnak egyikük, Barthos Gábor. Hozzátette: az is ellenkezést váltott ki, hogy jelezték: 15 százalék kedvezményt adnak.
Közlése szerint tőle 50 ezer euró értékben helyreigazítást is követel az osztrák kamara, amiben elismeri, hogy vétett a jogszabályok ellen.
MTI / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".
2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére
Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.
