2011. Szeptember 20. 07:45, kedd | Sport
Forrás: HírTV

Matthäusnak mennie kell

Menesztették a bolgár labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányát, Lothar Matthäust.

Boriszlav Mihajlov szövetségi elnök közös megegyezéssel bontott szerződést a korábban a magyar labdarúgó-válogatottat is irányító német szakemberrel.

Matthäus egy évig dolgozott a bolgár nemzeti csapat élén, amely jelenleg öt ponttal a negyedik helyen áll az Eb-selejtezők G csoportjában, és már nincs esélye kijutni a 2012-es lengyel-ukrán rendezésű kontinenstornára. (pr)

hírTV

Ezek érdekelhetnek még

2021. Augusztus 03. 13:43, kedd | Sport

Lőrincz Tamás olimpiai aranyéremmel koronázta meg a pályafutását

Lőrincz Tamás olimpiai bajnok lett a kötöttfogású birkózók 77 kilogrammos kategóriájában a tokiói játékokon, miután a keddi döntőben 2-1-re legyőzte a kirgiz Akzsol Mahmudovot.

2021. Augusztus 03. 08:51, kedd | Sport

Bronzérmes a Kozák, Bodonyi duó női K-2 500 méteren

A Kozák Danuta, Bodonyi Dóra duó bronzérmet nyert K-2 500 méteren a tokiói olimpián. A szám másik magyar egysége, Csipes Tamara és Medveczky Erika negyedikként ért célba.

2021. Augusztus 03. 08:48, kedd | Sport

Magyar duplázás, Kopasz arany-, Varga ezüstérmes K-1 1000 méteren

Parádés verseny után Kopasz Bálint arany-, Varga Ádám pedig ezüstérmet szerzett kajak egyes 1000 méteren a tokiói olimpián.

2021. Augusztus 03. 08:46, kedd | Sport