Hírek
2011. Október 22. 14:41, szombat |
Sport
Forrás: MTI
Magyar bronzérem a női ökölvívó Eb-n
A 81 kilogrammosok között indult Nagy Tímea kikapott az elődöntőben, így bronzéremmel fejezte be szereplését a rotterdami női ökölvívó Európa-bajnokságon.
A magyar szövetség tájékoztatása szerint a pénteki mérkőzésén 24-7-es pontozásos vereséget szenvedett az orosz Szvetlana Koszovától. Nagy Tímea a magyar küldöttség egyetlen érmese. (pr)
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 07:00, hétfő | Sport
A Győr több mint húsz év után nyert az FTC vendégeként
Az őszi bajnok Győr hátrányból fordítva 3-1-re győzött a címvédő Ferencváros vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 19. fordulójának vasárnap esti rangadóján.
2026. Január 26. 06:59, hétfő | Sport
Férfi vízilabda Eb - Ezüstérmes a magyar válogatott
Ezüstérmesként zárt a magyar válogatott a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokságon, Varga Zsolt együttese a vasárnapi döntőben 10-7-e vereséget szenvedett a házigazda és olimpiai bajnok szerb csapattól.
2026. Január 25. 08:41, vasárnap | Sport
Premier League - Szoboszlai gólt szerzett, Tóth debütált, kikapott a Liverpool a Bournemouth-tól
2026. Január 25. 08:37, vasárnap | Sport
Futsal Eb - Sporttörténeti győzelemmel kezdett a magyar válogatott
A magyar válogatott első mérkőzésén 4-2-re legyőzte Lengyelországot szombaton, a lett-litván-szlovén közös rendezésű futsal Európa-bajnokságon.
