Hírek
2021. November 08. 07:00, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/tv2
Koronavírus elleni tablettát készített a Pfizer
Szájon át bevehető koronavírus elleni gyógyszert készített a Pfizer.
A gyógyszergyártó az új készítménnyel már kísérletezett koronavírus betegeken, és úgy tűnik, használ. A kutatások azt mutatják a gyógyszer 89 százalékkal csökkentette annak a lehetőségét, hogy a fertőzött kórházba kerül vagy meghal. A legtöbb szakember szerint viszont a megelőzés a fontos: vagyis hogy mindenki oltassa be magát – számolt be minderről a tenyek.hu.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 14. 07:32, péntek | Belföld
Február 28-ig meghosszabbítják és további 14 termékre kiterjeszti az árréscsökkentést
A kormány nem a profithajhász multik, hanem a magyar emberek pártján áll, ezért folytatja a harcot az indokolatlan áremelésekkel szemben.
2025. November 14. 07:30, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: a kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről
A kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről, amely részletekben történik majd - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
2025. November 13. 07:30, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: a Mercedes létrehozza az első magyarországi kutatás-fejlesztési központját
2025. November 13. 07:27, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a gyermekeket is
A kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a nevelőszülőkre szoruló gyermekeket is - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook oldalára feltöltött videóban szerda este.
