Városlista
2026. március 15, vasárnap - Kristóf

Hírek

2022. Március 01. 18:09, kedd | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Ketten meghaltak, négyen megsérültek egy hajdúszoboszlónál történt balesetben

Ketten meghaltak, négyen megsérültek egy hajdúszoboszlónál történt balesetben

Két ember életét vesztette, négyen megsérültek a Hajdúszoboszló és Kaba között történt balesetben. A rendőrség most zárta le a nyomozást, a gyanúsított pedig hamarosan bíróságon felelhet tettéért.

Halálos közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást egy külföldi férfivel szemben a rendőrség. A gyanúsított kocsijával haladt Hajdúszoboszló irányából Kaba felé 2021. szeptember 11-én 12 óra 30 perc körül.

A sofőr nem a forgalmi viszonyoknak megfelelően közlekedett, későn vette észre az előtte feltorlódott kocsisort, ezért balra kormányzott és összeütközött a vele szemből érkező járművel – közölte a rendőrség.

A balesetben a gyanúsított autójában ketten a helyszínen életüket vesztették, a másik autóban két személy súlyos, míg ketten könnyű sérüléseket szenvedtek. A rendőrök a férfi vezetői engedélyét bevonták, kihallgatták és bűnügyi őrizetbe vették. Beismerő vallomást tett.

A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és a keletkezett iratokat vádemelési javaslattal megküldte az illetékes ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 15. 10:00, vasárnap | Belföld

Már elérhetők az adóbevallási tervezetek

2026. Március 15. 08:08, vasárnap | Belföld

Március 15. - Kitüntetések - Kossuth-díj

2026. Március 14. 13:00, szombat | Belföld

Steiner Attila: 31,5 milliárd forintból újulnak meg kórházak az országban

Nyolc kórház energetikai fejlesztésére nyílik lehetőség 31,5 milliárd forint uniós forrásból - jelentette be az Energiaügyi Minisztérium energetikáért felelős államtitkára pénteken Budapesten.