Hírek
2013. Július 28. 15:33, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Késnek a vonatok a Balatonnál
Gázolás, illetve műszaki hibás mozdony miatt hosszabb menetidővel közlekednek a vonatok vasárnap délután a Balaton északi és déli partján.
Miklós Éva tájékoztatása szerint Alsóőrs és Balatonfüred között egy ismeretlen a Budapest felől érkező gyorsvonat elé lépett. A helyszínelés végéig - várhatóan 16.30-ig - az említett szakaszon nem közlekedhetnek a vonatok. A MÁV vonatinformációs térképe szerint nem sokkal 15 óra után 8-10 perces késéssel közlekedett négy szerelvény a Balaton északi partján.
A déli parton, Balatonszemes és Balatonszárszó között egy műszaki hibás mozdony nehezítette a közlekedést. Bár a műszaki mentés már befejeződött, a vonatfordulók miatt a késő délutáni órákig 15-20 perces késések még előfordulhatnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 20. 13:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁV tíz InterCity-kocsit bérel a nyári balatoni forgalom támogatására az osztrák vasúttól
Tíz InterCity-kocsit vesz igénybe a MÁV a nyári balatoni forgalomra az osztrák vasúttól - írta keddi Facebook-posztjában Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Május 20. 11:00, szerda | Belföld
Kegyelmi ügy - Répássy Róbert: szabályos, de nem szokásos eljárásban történt a miniszteri ellenjegyzés
2026. Május 20. 10:00, szerda | Belföld
Lannert Judit: mától egy új, 21. századi tanuló társadalom kialakításán dolgozunk
2026. Május 20. 07:03, szerda | Belföld
Magyar Péter: visszakerültek megérdemelt helyükre a magyar-lengyel kapcsolatok
Magyar Péter örül, hogy a magyar-lengyel kapcsolatok visszakerülhetnek megérdemelt helyükre.
