Hírek
2017. December 18. 09:47, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Késelés miatt őrizetbe vettek egy kiskőrösi férfit
Őrizetbe vettek a rendőrök egy 62 éves kiskőrösi férfit, aki megkéselte egy rokonát - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a rendőrség honlapján.
A közlemény szerint a férfi vasárnap délben családi vitába keveredett a vele egy lakásban élő 46 éves férfival, akit késsel hastájékon és mellkason szúrt. A sértett életveszélyesen megsebesült.
A nyomozók emberölés kísérletének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vették a késelő férfit, és indítványozták előzetes letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁVPlusz alkalmazásban is elérhetők térképen a valós idejű késési adatok
A MÁVPlusz alkalmazásban már elérhetők térképen a valós idejű késési adatok - közölte Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter szerdán Facebook bejegyzésében.
2026. Július 09. 09:00, csütörtök | Belföld
Kármán András: az idei új költségvetési hiánycélt augusztus végére határozzák meg
2026. Július 09. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: sikerült megerősíteni a világ legerősebb politikai és védelmi szövetségének egységét
Magyar Péter sikeresnek értékelte a NATO kétnapos ankarai ülését a találkozó után, szerda délután közzétett Facebook-bejegyzésében.
