Városlista
2026. február 16, hétfő - Julianna

Hírek

2023. Április 08. 07:58, szombat | Belföld
Forrás: mti

Kékestetőn csütörtökön csak mínusz 2 Celsius-fokig emelkedett a hőmérséklet

Kékestetőn csütörtökön csak mínusz 2 Celsius-fokig emelkedett a hőmérséklet

Megdőlt a legalacsonyabb maximumhőmérséklet húszéves rekordja csütörtökön Kékestetőn - írta az Országos Meteorológiai Szolgálat pénteken a honlapján.

Azt írták, hogy az áprilisi télies idő új rekordot hozott, április 6-án Kékestetőn mínusz 2 foknál nem emelkedett magasabbra a hőmérséklet, ezzel megdőlt az erre a napra vonatkozó országos legalacsonyabb maximumhőmérséklet rekordja.

Megjegyezték: az eddigi rekord húsz évig élt és szintén Kékestetőn mérték, 2003-ban ezen a napon mínusz 1,9 fok volt a maximumhőmérséklet.

A kép csak illusztráció - MTI

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld

ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők

A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.

2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld

Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár

Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.

2026. Február 15. 08:46, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: A TISZA ki fogja zsebelni a magyar családokat

A 2026-os év a győzelem éve lesz a családok, a jobboldal, a Fidesz és Magyarország számára – jelentette ki Orbán Viktor a Várkert Bazárban tartott évértékelő beszédében.

2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld

Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán

A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -