Hírek
2018. November 07. 11:40, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Kalapáccsal támadt apjára egy fiatal Miskolcon

Kalapáccsal támadt apjára egy 17 éves fiatal Miskolcon, életveszélyesen megsebesítette, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Főügyészség vádat emelt ellene - közölte a vádhatóság az MTI-vel szerdán.
A tájékoztatás szerint a vádlott Miskolcon, egy bérházi lakásban édesapjával lakott együtt, iskolába nem járt, nem dolgozott, viszont több éve rendszeresen fogyasztott kábítószert és nyugtató gyógyszereket, emiatt az édesapjával való viszonya megromlott, gyakran veszekedtek.
Egy ilyen veszekedés után kalapáccsal legalább tíz alkalommal fejen ütötte az édesapját.
Az ügyészség a letartóztatásban lévő vádlottal szemben fiatalkorúak börtönében végrehajtandó szabadságvesztés büntetést és közügyektől eltiltás mellékbüntetést indítványozott.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 19. 08:59, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 42. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. Október 19. 08:56, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: mi maradtunk egyedül Európában a béke útján
Miért éppen Budapest? Tegnap óta sokan kérdezik és találgatnak szerte a világban, miért lett Magyarország a helyszíne az amerikai és az orosz elnök találkozójának.
2025. Október 18. 08:08, szombat | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 683 300 forint volt, 8,7 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit
A bruttó mediánkereset 563 400 forint volt.
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Orbán Viktor: nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
Nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót