Hírek
2022. Március 02. 08:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti%illusztráció: police.hu
Holtan találtak rá egy eltűnt férfire
Halált okozó testi sértés miatt nyomoz a rendőrség.
A Nagykanizsai Rendőrkapitányság még január 5-én indított eljárást egy 52 éves kerecsenyi férfi eltűnése miatt. A rendőrség minden eszközt igénybe vett az eltűnt felkutatása érdekében, akit kedden délelőtt Orosztonyban holtan találtak.
A halálesettel kapcsolatban bűncselekmény gyanúja merült fel. Az ügy tisztázása érdekében a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság halált okozó testi sértés elkövetése miatt eljárást indított. A feltételezett elkövetőt az egyenruhások elfogták, előállították, elszámoltatása folyamatban van – közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 11. 17:00, szombat | Belföld
NAV: április 20-ig kell befizetni a turizmusfejlesztési hozzájárulást
Április 20-ig kell befizetnie a turizmusfejlesztési hozzájárulást az erre kötelezetteknek - hívta fel a figyelmet pénteki közleményében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2026. Április 11. 15:00, szombat | Belföld
Budapesti repülőjáratokat is töröltek a Lufthansa-dolgozók sztrájkja miatt
A Lufthansa légiutas-kísérőinek sztrájkja miatt törölték a légitársaság pénteki budapesti járatait - olvasható a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér honlapján.
2026. Április 11. 11:00, szombat | Belföld
A levélben szavazásra jogosultak több mint fele már leadta szavazatát
A magyarországi lakcímmel nem rendelkező csaknem 497 ezer választópolgár közül 254 ezren már leadtak levélszavazatot a Nemzeti Választási Iroda (NVI) szombat reggeli adatai szerint.
