Városlista
2026. március 9, hétfő - Franciska

Hírek

2012. Május 16. 07:11, szerda | Életmód
Forrás: OrientPress

Hogyan legyünk fittek és egészségesek nyárra?

Hogyan legyünk fittek és egészségesek nyárra?

Az egészségnek és a karcsúságnak nem kell föltétlen kemény diétán alapulniuk - mondják szakértők. A mozgás beépítése a mindennapokba növelheti az önbizalmat és javít a közérzeten is - írja a HealthDay.

Ha fitten és egészségesen szeretne nekiindulni a nyárnak, először is dobja el az összes ruhakatalógust, melyek címoldalain vékony modellek pózolnak szűkre szabott bikinikben. Ezután vásároljon olyan fürdőruhát, amiben jól érzi magát és ami előnyös önnek. Fontos tudni, hogy az extrém súlyvesztés eredménye mindig yo-yo hatást vált ki, és emellett nem is érjük el vele célunkat.

Álljon két lábbal a földön! Beszélje meg orvosával, hány kilót kellene veszítenie ahhoz, hogy egészséges legyen, ezután írjon egy időrendet, ami alapján ezt véghez fogja vinni. Sose essen túlzásokba. Egyszerre csak egy életmódbeli változást hajtson végre egy nap, mint például a szénsavas üdítők elhagyása vagy a reggeli beiktatása. Szabja személyre az edzéseit. Bár a legtöbb ember 150 perces, vagy 75 perces nagyon kemény edzéseket tart minden héten, az edzésnek, amit ön választ, illeszkednie kell személyiségéhez - tanácsolják szakértők.

OrientPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 09. 07:33, hétfő | Életmód

Folytatódik a napos, tavaszias idő ezen a héten is

A fátyol- és gomolyfelhők mellett napos, tavaszias időre van kilátás ezen a héten.

2026. Március 08. 14:00, vasárnap | Életmód

A Wizz Air UK megkapta a hatósági engedélyt az Egyesült Államokba közlekedő járatok üzemeltetésére

A Wizz Air UK megkapta a szükséges engedélyeket az Egyesült Királyság és az Egyesült Államok közötti járatok üzemeltetéséhez - közölte a légitársaság pénteken az MTI-vel.

2026. Március 05. 15:00, csütörtök | Életmód

30 százalékkal nőtt a barlangok látogatottsága az elmúlt évtizedben

A 2014-ben elindított Barlangoljunk! kezdeményezés eredményeként 30 százalékkal nőtt a barlangok látogatottsága Magyarországon -