Hírek
2017. December 22. 18:53, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Halálra gázoltak egy kerékpárost Szentkirálynál
Halálra gázoltak egy kerékpárost Szentkirály határában péntek este - közölte Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A 32 éves kecskeméti férfit egy személyautó ütötte el 4622-es számú úton, olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínén életét vesztette.
A rendőrség a helyszínelés idejére az utat lezárta, kerülni a környező utcákban lehet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 17. 11:00, kedd | Belföld
Semjén Zsolt: a KDNP az egyetlen történelmi párt
2026. Február 17. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: aranykor köszöntött be az amerikai-magyar kapcsolatokban
Aranykor köszöntött be az Egyesült Államok és Magyarország közötti kapcsolatokban
2026. Február 16. 13:00, hétfő | Belföld
Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében
Mivel Ukrajna továbbra sem indította újra a tranzitot a Barátság kőolajvezetéken, Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében az Adria-kőolajvezetéken keresztül
2026. Február 16. 11:00, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Marco Rubio a béke megteremtésének lehetőségéről tárgyal Budapesten
A béke megteremtésének lehetőségéről és a magyar-amerikai kapcsolatokról tárgyal majd Budapesten Marco Rubio amerikai külügyminiszter
