Városlista
2026. február 16, hétfő - Julianna

Hírek

2016. Szeptember 27. 07:38, kedd | Belföld
Forrás: mti

Halálos gázolás Dabason, elfogták a cserbenhagyót

Halálos gázolás Dabason, elfogták a cserbenhagyót

Segítségnyújtás elmulasztásával és közúti baleset gondatlan okozásával gyanúsítja a Dabasi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya azt a 23 éves dabasi fiatalembert,

aki hétfőn késő este elgázolt egy kerékpárost a Pest megyei településen, majd segítségnyújtás nélkül továbbhajtott - közölte keddre virradóra a nyomozóhatóság a honlapján.

A rendőrség közlése szerint a gyanúsított személyautóval közlekedett Dabason, és a Vasút utcánál ütötte el a kerékpárost. A balesetben a biciklis olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette.

A rendőrök egy dabasi utcán találták meg a 23 éves férfi által vezetett autót. A beszerzett adatok alapján a gyanúsítottat a baleset okozása után egy órával, dabasi otthonában fogták el és előállították a rendőrkapitányságra.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 16. 11:00, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter: Marco Rubio a béke megteremtésének lehetőségéről tárgyal Budapesten

A béke megteremtésének lehetőségéről és a magyar-amerikai kapcsolatokról tárgyal majd Budapesten Marco Rubio amerikai külügyminiszter

2026. Február 16. 09:00, hétfő | Belföld

Változékony, szeles idő várható a héten, csütörtökön jelentős mennyiségű csapadék érkezhet

A hét elején lassú melegedés kezdődik, a hőmérséklet csúcsértéke 3 és 9 Celsius-fok között alakul, de elszórtan előfordulhat eső, havas eső, hó.

2026. Február 16. 07:35, hétfő | Belföld

Magyar Péter: sorsfordító pillanatban vagyunk

Sorsfordító pillanatban vagyunk, most dől el, hogy maradunk egy félelemre, gyűlöletre és lopásra épülő rendszerben, vagy visszavesszük végre a jövőnket

2026. Február 16. 07:34, hétfő | Belföld

Budapestre érkezett Marco Rubio, az Egyesült Államok külügyminisztere

Megérkezett Budapestre az Egyesült Államok külügyminisztere; Marco Rubiót Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára fogadta a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren vasárnap.