Hírek
2019. Március 07. 18:10, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Folytatódik a változékony idő a hétvégén is
A hétvégén is folytatódik a változékony, többfelé szeles időjárás – derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzéséből, melyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
Pénteken napközben helyenként, késő délutántól, estétől elszórtan, főként délen, délkeleten valószínű eső, zápor, néhol zivatar is kialakulhat. A légmozgás helyenként megerősödik. A minimumhőmérséklet általában 3-11, a maximumhőmérséklet 12 és 19 fok között várható.
Szombaton elszórtan valószínű gyenge eső, zápor. A szél megélénkül, helyenként megerősödik. A leghidegebb órákban 1 és 8, napközben 12 és 17 fok között alakul a hőmérséklet.
Vasárnap eleinte helyenként, majd délután észak felől egyre több helyen várható eső, zápor. A szél megélénkül, helyenként megerősödik. A legalacsonyabb hőmérséklet 4-10, a legmagasabb 9-17 fok között valószínű – olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 16. 07:13, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: közel a megállapodás a Mol és a szerb NIS közötti tárgyalásokban
2026. Január 16. 07:08, péntek | Belföld
Takács Péter: a kormány 1160 mentőautót cserélt le az elmúlt években
A kormány 1160 ügyeleti és mentési feladatot ellátó mentőautót cserélt le az elmúlt években
2026. Január 16. 07:07, péntek | Belföld
Vasárnapig enyhül az időjárás, utána ismét hűlni fog a levegő
Enyhül az időjárás, sokfelé azonban ködre, helyenként minimális ónos esőre lehet számítani, vasárnap újra hidegebb lesz - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője csütörtöki közleményében.
2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről
A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható
