Városlista
2026. március 11, szerda - Szilárd

Hírek

2017. December 12. 07:36, kedd | Belföld
Forrás: mti

Fákat csavart ki a viharos erejű szél Győr-Moson-Sopron megyében

Fákat csavart ki a viharos erejű szél Győr-Moson-Sopron megyében

Fákat csavart ki a viharos erejű szél Győr-Moson-Sopron megyében, a tűzoltókat hétfő estig csaknem 30 helyszínre riasztották - tájékoztatta a megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.

Ruskáné Takács Anita elmondta, hogy kicsavart és úttestre vagy háztetőre dőlt fákhoz, valamint leszakadt villanyvezetékekhez és megtépázott háztetőkhöz vonultak ki a tűzoltók. Az esetek során senki sem sérült meg - tette hozzá.

Az Országos Katasztrófavédelmi Igazgatóság honlapja szerint Öttevényen a Fő utcában gyökerestűl fordított ki a szél egy fát, amely kárt tett egy lakóház teraszában és kéményében. Győrújbaráton, a Nagy Lajos utcában egy ház kertjében dőlt ki egy fa, amely félig eltorlaszolta az utat. Győrben a Szent István úton egy társasház tetejét bontotta meg a szél, míg a Rónay Jácint utcában egy autóra dőlt egy fa.

Fotó: MTI illusztráció

Címkék: fa, győr, Moson, Sopron, szél, vihar

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 11. 07:23, szerda | Belföld

Veszprém megyében folytatta kampányát Orbán Viktor

A háború szele lengi körül Magyarországot; a következő választásnak a legnagyobb tétje, hogy lesz-e olyan kormányunk, amely kívül tudja tartani Magyarországot egy háborún - jelentette ki Orbán Viktor kedden Balatonfüreden.

2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány

A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.