Városlista
2025. december 11, csütörtök - Árpád

Hírek

2020. Január 31. 16:07, péntek | Belföld
Forrás: mti

Emelkedik egyes szerencsejátékok ára

Emelkedik egyes szerencsejátékok ára

Emelkedik a Luxor, a Joker, a Kenó és a Puttó játékok ára és az azokon elérhető legnagyobb nyeremény összege - közölte a Szerencsejáték Zrt. pénteken az MTI-vel.

A közleményben azt írták, hogy a Luxor és a Joker részvételi feltételei február 15-én, a Kenóé 16-án, a Puttóé pedig 17-én változik meg.

A Joker és a Puttó ára 250-ről 300, a Kenó 200-ról 250, a Luxor 175-ről 200 forintra emelkedik. A Kenó esetében a legmagasabb elérhető nyeremény összege 1,25 milliárd forintra, a Puttó játéké pedig 15 millió forintra nő - ismertették.

Tudatták, hogy a Joker játékon magasabb fix nyeremények lesznek elérhetők: attól függően, hogy az utolsó két, három, négy vagy öt számjegyet találták el a kisorsolt Joker számból 1500, 15 ezer, 150 ezer, illetve 1,5 millió forintot nyerhetnek.

A részvételi díjak emelésével nagyobb főnyeremények is várják a Joker és a Luxor játékosokat a nyereményalap dinamikusabb növekedése mellett. A Joker esetében a főnyeremény összege továbbra is attól függ, hogy hány játékosnak sikerült mind a hat kisorsolt számot eltalálni - tették hozzá.

A játékok módosított részvételi szabályzatai elérhetők a www.szerencsejatek.hu oldalon.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 11. 06:53, csütörtök | Belföld

Nébih: ismét megjelentek a tűzifacsalók

2025. December 11. 05:00, csütörtök | Belföld

Szőlő utcai ügy: Szombaton demonstrációt tartanak Budapesten

Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke tüntetésre hívta követőit a hétvégére, a Szőlő utcai üggyel összefüggésben.

2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld

Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött

A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.