Városlista
2026. március 31, kedd - Árpád, Benjámin, Benő

Hírek

2020. Augusztus 14. 07:05, péntek | Belföld
Forrás: mti

Emberölési kísérlettel gyanúsított férfit fogtak el a rendőrök az udvari határátkelőn

Emberölési kísérlettel gyanúsított férfit fogtak el a rendőrök az udvari határátkelőn

Emberölés kísérletével gyanúsított bosznia-hercegovinai állampolgárságú férfit fogtak el az udvari határátkelőnél - közölte a rendőrség csütörtökön a honlapján.

A police.hu-n olvasható közlemény szerint a Magyarországot Horvátország felé szerdán elhagyni készülő bosznia-hercegovinai állampolgárságú férfiről a határellenőrzéskor derült ki, hogy nemzetközi elfogatóparancs van ellene érvényben, a szerb hatóságok emberölési kísérlet és lőfegyverrel visszaélés miatt keresik.

A 34 éves gyanúsítottat a rendőrök előállították, őrizetbe vették és a Nemzetközi Bűnügyi Együttműködési Központ közreműködésével értesítették a körözést elrendelő szervet.

A férfi távmeghallgatása folyamatban van - írták.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 31. 15:00, kedd | Belföld

Meghalt Nádasdy Ádám nyelvész, költő és műfordító

2026. Március 31. 07:16, kedd | Belföld

Orbán Viktor: Hazát szeretetre és tiszteletre lehet építeni

Ünneprontóknak nevezte a Tisza Párt híveit hétfőn a miniszterelnök, a Fidesz elnöke Szolnokon a kormánypártok választási nagygyűlésén.

2026. Március 30. 10:00, hétfő | Belföld

MÁV: nem kell visszautalni a tévesen kifizetett késési biztosítást

Senkinek nem kell visszautalnia az informatikai hiba miatt tévesen kifizetett késési biztosítást - közölte vasárnap a MÁV.

2026. Március 30. 08:02, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: az ukránok egy ukránbarát kormányt akarnak létrehozni Magyarországon

Az ukránok a pénzükkel, az olajblokádjukkal, és a kémeikkel próbálnak egy ukránbarát kormányt létrehozni Magyarországon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap Békéscsabán.