Városlista
2026. április 16, csütörtök - Csongor

Hírek

2016. Május 10. 07:50, kedd | Belföld
Forrás: mti

Emberölés történt Bács-Kiskun megyében

Emberölés történt Bács-Kiskun megyében

Emberölés történt Bács-Kiskun megyében - közölte a police.hu kedden hajnalban.

A rendőrségi hírportál információja szerint a rendelkezésre álló adatok alapján hétfőn 17 óra 30 perc körül egy 58 éves férfi bajai otthonukban megölte 27 éves fiát. Az apa a tettét követően önként feladta magát a helyi rendőrkapitányságon.

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást az ügyben. A férfi kihallgatása jelenleg is tart - közölte a rendőrségi honlap.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 16. 14:00, csütörtök | Belföld

Az euró bevezetéséről is egyeztetett a Tisza szakértője és Varga Mihály

Varga Mihály jegybankelnök meghívására bemutatkozó találkozóra ment a Magyar Nemzeti Bankba (MNB) Kármán András, a Tisza Párt költségvetési és adópolitikai szakértője.

2026. Április 16. 09:00, csütörtök | Belföld

NAV: éjfélkor lejár a gépjárműadó befizetésének határideje

Szerda éjfélkor jár le a gépjárműadó befizetésének határideje. Még mintegy egymillió autós nem rendezte gépjárműadóját - figyelmeztetett kora reggel a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).

2026. Április 16. 07:04, csütörtök | Belföld

Magyar Péter lemondásra szólította fel a köztársasági elnököt

Magyar Péter, a Tisza Párt vezetője lemondásra szólította fel Sulyok Tamás köztársasági elnököt szerdán, kettejük megbeszélésén. Az államfő a Tisza Párt vezetőjének elmondása szerint jelezte: \"megfontolja a felvetést\".